☎️  +36-20-487-5543

📍 1071 Budapest, Peterdy utca 39.

Karrier

Érdekel az online marketing?

Szeretnél cégekkel/cégeken dolgozni? Szeretnél olyan sikeréhes fiatalokkal együtt dolgozni, akik inspirálnak és minden nap fejlődhetsz, miközben élvezed a munkád? Ha úgy érzed, valamelyik karrierlehetőség teljesen hozzád passzol ne tartsd magadban!

A karrierlehetőségek folyamatosan bővülnek!

Versenyképes fizetés Egység Kiemelkedő színvonal Fejlődési lehetőség

Termékmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • a webshop termékeinek menedzselése a beszerzéstől a megjelenésen keresztül az ügyfélnek történő kiszállításig.
  • cikkadatok karbantartása, készletkezelés, webshop tartalom fejlesztés
  • marketingterv szerinti akciók megvalósítása
  • vevői megrendelések koordinálása, számlázások, ügyfélszolgálati feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ha ezeket a tulajdonságokat érzed magadban, nálunk a helyed:

  • szeretsz termékekkel foglalkozni, precíz vagy és örömmel tölt el, ha a legjobb termékmegjelenítést és szolgáltatást nyújthatod a vásárlóknak
  • jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged
  • pozitívan állsz a feladatokhoz és az motivál, hogy elérd a kitűzött céljaidat
  • szívesen dolgozol csapatban, de egyedül is talpraesetten boldogulsz
  • legalább középfokú szinten beszélsz angol nyelven